Başkan YILDIRIM, Kurban Bayramı Mesajı Yayınladı.

19 Temmuz 2021 15:20 Kalkandere Belediyesi 639

Kalkandere Belediye Başkanı Kenan YILDIRIM, Kurban Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yayınladı.

Belediye Başkanımız Kenan YILDIRIM'ın Kurban Bayramı Mesajı;

   Kıymetli Kalkandereli hemşehrilerim, kardeşlik ve dayanışma ruhunun arttığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği,bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın sevinci içerisindeyiz.Paylaşma ve hoşgörü gibi kavramların hissedildiği, gönüllerin birleştiği bayramlar, özlemlerin son bulduğu, manevi duygularımızın zenginleştiği mukaddes günlerdir.
   Kurban Bayramı yoksulların düşünüldüğü, olanın olmayana, yetenin yetmeyene yardım ettiği rahmetin ve bereketin bol olduğu bir bayramdır. Bu bayramda gönüller alınmalı, küsler barışmalı ve kırgınlıklar son bulmalıdır.Kurban Bayramını İslami kültürümüze yaraşır bir şekilde idrak etmek oldukça önemlidir.Bu nedenle büyüklerimizi ihmal  etmemeli, küçüklerimizi sevindirmeli ve ihtiyaç sahiplerini mutlu etmek için çaba göstermeliyiz.
   Bu duygu ve düşüncelerle Kıymetli Kalkandereli hemşehrilerim başta olmak üzere Türk-İslam aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sağlık mutluluk ve huzur dolu nice bayramlar diliyorum.

Kenan YILDIRIM

Kalkandere Belediye Başkanı

Kalkandere Belediyesi

Kalkandere Belediyesi'ne ait bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Kalkandere Belediyesi

Medrese mah. Rize Caddesi, No:19 Belediye Hizmet Binası Kalkandere / Rize
53500 Kalkandere / Rize

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir