Başkan YILDIRIM, Kurban Bayramı Mesajı Yayınladı.

30 Temmuz 2020 15:20 Kalkandere Belediyesi 323

Kalkandere Belediye Başkanı Kenan YILDIRIM, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı. Başkan YILDIRIM; mesajında Covid-19 salgını gölgesinde gerçekleşecek Kurban Bayramında tedbirlerin önemine vurgu yaptı.

    Bayramlar birlik, beraberlik ve dostluk duygularının en üst seviyede yaşandığı müstesna günlerdir.
Bayramlar dayanışmadır, Bayramlar kardeşliktir.Dargınları barıştıran, umutları canlandıran, tüm İslam alemini kaynaştıran ve bütünleştiren Bayramlar, sosyal huzurumuzu da pekiştiren manevi değeri yüksek olan anlamlı günlerdir.

    Kurban, Rabbimize yaklaşma ve iyiye, güzele, hakikate ulaşma arayışıdır.
Sevgi, vefa, sadakat ve fedakârlığın simgesidir. 

     Covid-19 salgınına karşı milletçe verdiğimiz mücadeleye devam ederken bu bayramı ailelerimizle ve sevdiklerimizle bir arada tedbirlere uyarak kutlayacağız.

      Salgından tamamen kurtulabilmek için hijyen, maske, mesafe kurallarına dikkat ederek gelecek Bayramları coşku içerisinde geçireceğimize inanıyorum.

      Bu duygu ve düşüncelerle;

      Kurban Bayramı'nın hemşehrilerimize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini ve Kurban ibadetlerimizin kabul olmasını diliyorum.

 
      Kurban Bayramımız Mübarek Olsun.
 

Kenan YILDIRIM

Kalkandere Belediye Başkanı

Kalkandere Belediyesi

Kalkandere Belediyesi'ne ait bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Kalkandere Belediyesi

Medrese mah. Rize Caddesi, No:19 Belediye Hizmet Binası Kalkandere / Rize
53500 Kalkandere / Rize

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir