Başkan YILDIRIM'dan İkametgah Çağrısı

06 Kasım 2021 21:39 Kalkandere Belediyesi 190

Başkan YILDIRIM, daha fazla hizmet sunabilmesi için Kalkandere'de ikamet etmesine rağmen ikametgahları başka il ve ilçelerinde olan hemşehrilerine çağrı yaptı.

Başkan YILDIRIM Çağrı Mesajında Şu Sözleri Kaydetti;

Saygıdeğer Kalkandereliler;

Her geçen gün büyüyen, gelişen ve yükselen Kalkandere’mizin daha fazla gelişmesi ve Belediyemizin daha fazla hizmet sunabilmesi için var olan nüfusun arttırılmasına yönelik olarak ilçede ikamet etmesine rağmen, ikametgahları başka il ve ilçelerinde olan esnaf, öğrenci, memur, işçi ve emekli kardeşlerimizin, yılın 8 ayı İlçemizde olup geri kalan 4 ayında büyük şehirlerde yaşayan hemşehrilerimizin mağduriyet yaşamamaları, İlçemize destek olmaları için ikametgahlarının yaşadığı ilçede olmasına özen göstermeleri gerekmektedir.İlçemizin daha iyi hizmet alabilmesi ve kalkınması için güçlü kaynağa ihtiyaç var.Belediyemizin en büyük gelir kaynağı İller Bankası’ndan aldığı paylardır. İlçemize olan yatırılmarın genişletilmesi Nüfus ile orantılı olarak işlem görmektedir.Buda sizlerin ikametgahlarını ilçemize almasıyla mümkün olacaktır. İkametgahlarınızı e-Devlet üzerinden hızlıca İlçemize alabilirsiniz. Kalkandere’de yaşayan vatandaşlarımızın ikametgahlarını yaşadığı yere almalarını kendilerinden rica ediyoruz. Her bir vatandaşımızın yaşadığı merkeze katkı sağlamasını bekliyoruz. Vatandaşlarımız ikametlerini ilçemize alması, hizmet kalitemizi artıracağı gibi büyük bir sorumluluğu da yerine getirmiş olacaklardır. Tüm hemşehrilerimin gerekli hassasiyet ve özeni göstererek örnek vatandaşlığın gereğini yerine getireceğine inanıyorum” dedi.

  • Etiketler
Kalkandere Belediyesi

Kalkandere Belediyesi'ne ait bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Kalkandere Belediyesi

Medrese mah. Rize Caddesi, No:19 Belediye Hizmet Binası Kalkandere / Rize
53500 Kalkandere / Rize

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir