Başkan Yıldırım'dan Teşekkür Mesajı

28 Nisan 2020 17:54 Kalkandere Belediyesi 719

BAŞKAN YILDIRIM'dan TEŞEKKÜR MESAJI

Saygıdeğer Kalkandere'liler;

Küresel anlamda mücadele vermekte olduğumuz Koronavirüs (Covid-19) salgını sebebi ile ilçemizde görülen vakalar sonucu 13.04.2020  tarihinde il Pandemi kurulunca alınan tedbir kararı doğrultusunda Ilçemizin merkezi Medrese mah., Aksu, Aşağıtatlısu ve Yukarıtatlısu mahallerimizde 15.04.2020 den itibaren  karantina tedbiri uygulanmaya başlamıştı.
29.04.2020  saat: 08:00 İtibari ile 14 günlük  tedbir süresinin dolması, vaka sayılarında artış yaşanmaması ve iyileşmelerin  görünmesi sebebi ile Karantina uygulaması kaldırılıyor. Geçen bu zahmetli süre zarfında yapılan sağlık taramaları sonucu hastalığın seyrinde artış görülmemesi ve iyileşmelerin olması bizleri çok mutlu etmiştir. Karantina sürecinde emek sarfeden başta sağlık çalışanlarımıza, kolluk kuvvetlerimize, belediye ve kaymakamlık personelimize ayrıca ilçemizin duyarlı vatandaşlarına cânı gönülden teşekkür ederim.
Mücadelemiz salgın tamamen ortadan kalkıncaya dek sürecektir. Bu bağlamda tedbiri elden bırakmadan, izolasyon ve sosyal mesafe kurallarına uyarak
bir süre daha yaşamımızı idame etmemiz gerekiyor. Gerekli anlayış ve hassasiyet göstereceğinize inanıyorum. Evde kalın, Esen kalın, sağlıcakla kalın...
#BİRLİKTEBAŞARACAĞIZ

Kalkandere Belediyesi

Kalkandere Belediyesi'ne ait bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Kalkandere Belediyesi

Medrese mah. Rize Caddesi, No:19 Belediye Hizmet Binası Kalkandere / Rize
53500 Kalkandere / Rize

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir